21-12-2021

Projectweek BK brugklassen

In week 50 hadden de meeste klassen op onze school proefwerkweek. Echter de BK brugklassen hadden een projectweek! En wat was het geslaagd met al die leuke en leerzame activiteiten. Op de maandag werd er gestart met een drietal workshops: een workshop ICT-vaardigheden, een creatieve workshop en een workshop sport met het onderdeel taekwondo. Vanaf de herfstvakantie zijn de leerlingen bij een aantal vakken bezig geweest met het thema "duurzaamheid". Afgelopen dinsdag hebben ze dit project afgesloten met een campagnefilmpje. Hierin werd met verrassend leuke en creatieve scenario’s hun opgedane kennis vastgelegd. Een van de klassen heeft zelfs een tweedehands kleding winkeltje opgestart binnen onze school! De woensdag was een teambuildingsdag. Met een activiteit in de grotten van Berg en Terblijt werd er gewerkt aan vertrouwen in elkaar en elkaar helpen in moeilijke situaties. Donderdag was een stagedag. De leerlingen zijn op deze dag een kijkje gaan nemen in diverse bedrijven in de omgeving van Sittard-Geleen, bedoeld als ondersteuning voor hun toekomstige studie- en beroepskeuzes. En op vrijdag sloten de leerlingen de week af met Archery tag: een soort trefbal met pijl en boog. 

Divers, leerzaam, leuk, interessant, uitdagend, creatief, gezellig, spannend... een greep uit de beschrijvingen van deze week. Voor herhaling vatbaar dus! 

Projectweek 1
Projectweek 2
Projectweek 3