20-10-2021

Online kookworkshop

Op woensdag 20 oktober hadden we alweer onze tweede kennismakingsactiviteit voor leerlingen uit groep 8. Via deze activiteiten willen we leerlingen een goed beeld geven van onze school. Want die overstap straks naar de middelbare school is best spannend! 

We hebben gezellig online gekookt. Online...koken?! Je leest het goed! Onze docenten hebben via een livestream de workshop gegeven. De leerlingen hebben thuis hun handen uit de mouwen gestoken. 

Iedere leerling kreeg een eigen pakketje met de benodigde ingrediënten. Met de juiste instructies, een boel gezelligheid en de gelegenheid tot het stellen van vragen of geven van antwoorden over het koken of over onze school, werd het al snel een leuke en leerzame middag. Met als resultaat een aantal heerlijke "pizzabootjes"! 

Benieuwd naar de workshop (of het recept)? Check dan de video! Wil je graag meedoen aan een nieuwe activiteit? Houd dan onze 'groep 8'-pagina op deze website of onze Facebook-pagina in de gaten. 

 

20211020 151423
Online kookworkshop